Saluran bar 2x3 harga
Spesifikasi keluli saluran ini digunakan secara meluas di bangunan dan struktur yang berbeza. Mereka sering digunakan sebagai sokongan, bingkai, dan bangunan, jambatan, dan kemudahan perindustrian, di mana saiz dan bentuk mereka direka untuk memenuhi keperluan galas dan pembinaan khas. Penggunaan "2x3 Channel Steel" akan ditentukan mengikut spesifikasi kejuruteraan dan keperluan galas projek.
Saluran Bar 2x3 Harga Produk Pengenalan:
| Nama produk | Saluran bar 2x3 harga |
| Standard | Astm aisi jis dns gb dll |
| Jenis | Saluran saluran c |
| Ketebalan | 6-28 mm, atau keperluan pelanggan |
| Lebar | 100-500 mm, mengikut keperluan pelanggan |
| Panjang | 5-12 m atau keperluan pelanggan |
| Teknik | Dingin digulung/panas dicelup |
| Rawatan permukaan | Serbuk bersalut, salutan, cat, zink, bersalut krom, menggilap 2B, BA, HL, No.1,8K dll. |
| Perkhidmatan pemprosesan | Lentur, kimpalan, decoiling, pemotongan, menumbuk, menggilap |
| Permohonan | Bahan binaan, bahagian auto, bahagian jentera pembinaan, pemasangan garis, dan lain -lain. |
Pelanggan asing melawat, pengurus perniagaan untuk menerima:

Mengapa Memilih Kami:
GNEE (Tianjin) Multinasional Trade Co., Ltd. adalah sebuah syarikat kumpulan yang mengintegrasikan R & D, pengeluaran dan pengurusan. Syarikat dan anak -anak syarikatnya terutamanya menghasilkan siri keluli karbon, siri keluli tahan karat, siri galvanized, siri aluminium dan PPG, PPGL Series Modern Enterprise dengan produk. Dengan reputasi yang baik, kualiti yang sangat baik dan harga yang kompetitif, kami berharap untuk kerjasama yang lebih besar dan lebih lama dengan pelanggan luar negara.

Soalan Lazim:
S: Bolehkah anda mengatur penghantaran untuk kami?
J: Ya, kami telah menetapkan pengangkutan kapal laut dan pengangkut barang keretapi dengan pengalaman selama beberapa dekad dan kami mendapat harga terbaik dengan
Kapal Earlist dan Perkhidmatan Profesional.
S: Berapa lama masa penghantaran anda?
A: Secara amnya ia adalah 7 hari jika kita mempunyai barangan yang tepat dalam stok kami. Jika tidak, ia akan mengambil masa 15-20 hari untuk mendapatkan barangan siap untuk
penghantaran.
S: Bolehkah saya mendapatkan beberapa sampel?
A: Kami gembira memberikan sampel percuma kepada anda, tetapi kami tidak menawarkan barang itu.
S: Apakah perkhidmatan selepas jualan anda?
A: Kami menyediakan perkhidmatan selepas jualan dan menawarkan jaminan 100% pada produk kami.
Q: Apa moq anda?
A: 2 tan
Cool tags: A36 A283 Channel Bar, China A36 A283 Channel Bar Pengeluar, Pembekal, Kilang, A36Channel Steel, A572 Channel Steel, Astm Channel Steel, ပုံစံများအတွက်သံမဏိရုပ်သံလိုင်း, Saluran logam J., saluran u logam




