316 saluran keluli tahan karat
Saluran keluli tahan karat ialah sejenis komponen struktur yang diperbuat daripada keluli tahan karat yang mempunyai bentuk "U" atau "C", serupa dengan huruf "C" atau "U." Ia juga biasanya dirujuk sebagai saluran C keluli tahan karat atau saluran U, bergantung pada bentuknya. Saluran ini digunakan secara meluas dalam pelbagai aplikasi pembinaan, seni bina dan kejuruteraan kerana kekuatan, rintangan kakisan dan serba boleh.

| Semua produk spesifikasi boleh disesuaikan mengikut keperluan pelanggan | |
| Nama Produk | 316 saluran keluli tahan karat |
| Standard | ASTM, JIS, DIN EN, GB |
| Sijil | ISO, SGS, CE atau pemeriksaan pihak ketiga lain boleh diterima. |
| Gred Bahan | 20#,45#,Q195,Q235B,Q355B, S235JR/S355JR/S355J2/SS440/SM400A/SM400B/ST37/ST52 dll... |
| Ketebalan | 0.5mm-6mm |
| Lebar | 20mm-550mm atau sebagai permintaan pelanggan |
| Panjang | 6000mm-12000mm atau sebagai permintaan pelanggan |
| Teknik | Canai panas/ Canai sejuk |
| Rawatan permukaan | Hitam, Tergalvani, bersalut, dicat atau sebagai permintaan anda |
| Terma pembayaran | T/T, L/C pada pandangan, Western Union, dan lain-lain. |
| Syarat perdagangan | Bekas Kerja, FOB/CFR/CIF |
| Masa penghantaran | Dalam masa 7 hari, bergantung kepada kuantiti |
| Pembungkusan | 1.Big OD:secara pukal 2. OD kecil: dibungkus oleh jalur keluli 3. Kain tenunan dengan 7 selat, Atau pakej eksport Standard atau mengikut keperluan. |
| MOQ | 1 tan, sampel yang tersedia |
| Permohonan | Industri, Pembinaan, Hiasan, Pembinaan Kapal, Jambatan, Casis kereta, dsb. |

Aplikasi saluran keluli tahan karat 316:
1, Struktur Laut dan Pantai: Rintangan kakisan yang sangat baik bagi keluli tahan karat 316 menjadikannya pilihan popular untuk aplikasi marin, seperti landasan bot, pembinaan kapal dan infrastruktur pantai.
2, Industri Kimia dan Petrokimia: Ia digunakan dalam loji pemprosesan kimia, kilang penapisan dan saluran paip di mana ketahanan terhadap bahan kimia yang menghakis adalah penting.
3, Pemprosesan Makanan dan Minuman: Keluli tahan karat 316 digunakan dalam peralatan dan struktur untuk pemprosesan makanan, pembuatan bir dan industri tenusu kerana sifatnya yang bersih.
4, Peralatan Perubatan dan Farmaseutikal: Instrumen dan peralatan perubatan sering menggunakan keluli tahan karat 316 kerana biokompatibiliti dan ketahanannya terhadap kakisan dalam persekitaran perubatan.
5, Aplikasi Seni Bina dan Hiasan: Penampilan menarik dan ketahanan saluran keluli tahan karat 316 menjadikannya sesuai untuk elemen seni bina, seperti susur tangan, langkan dan trim hiasan.
Lawatan pelanggan:

Cool tags: 316 saluran keluli tahan karat, China 316 saluran keluli tahan karat pengeluar, pembekal, kilang, Astm Channel Steel, saluran u logam, A572 Channel Steel, A36Channel Steel, Saluran logam J.


