L 200 x 200 x 16 Keluli Gelek Panas Sudut Sama Kaki
Keluli sudut sama gelek panas biasanya dibuat daripada bahan seperti keluli karbon atau keluli aloi rendah. Adalah penting untuk ambil perhatian bahawa istilah "gulungan panas" merujuk kepada proses pembuatan dan menunjukkan bahawa keluli terbentuk semasa dalam keadaan panas dan mudah ditempa. Proses ini boleh membawa kepada permukaan berskala pada keluli kerana pendedahan kepada suhu tinggi, tetapi ini tidak menjejaskan integriti struktur produk.
| Jawatan | G | H=B | t | r1 | r2 | Luas Keratan mm²x10m² |
| L 200 x 200 x 16 | 45,5 | 200 | 16 | 18 | 9,0 | 61,8 |
L 200 x 200 x 16 Keluli Gelek Panas Sudut Sama Kaki Pengenalan produk:
| Nama Produk | L 200 x 200 x 16 Keluli Gelek Panas Sudut Sama Kaki |
| Standard | ASTM AISI JIS DNS GB dll |
| taip | Sama atau Tidak Sama |
| Saiz | 20mm*20mm--300mm*300mm atau keperluan pelanggan |
| Ketebalan | 2.5mm--30mm, atau keperluan pelanggan |
| Panjang | 3m-12m atau Disesuaikan |
| Permukaan | Bergalvani/keluli tahan karat/ keluli karbon |
| Teknik | Canai Sejuk/Celup Panas |
| Gred Keluli | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC SGHC SGCH 21,310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A,904L atau Keperluan Pelanggan |
| Penghantaran | 5-15 Hari |
| Pakej | Tandard Seaway Packing, Kes kayu juga boleh disediakan |
| MOQ | 1 tan |
| Terma pembayaran | 30 peratus TT ditambah 70 peratus Baki |
| Toleransi | ±1 peratus |
| Memuatkan Port | China mana-mana pelabuhan |
| Pemeriksaan | Sijil Pemeriksaan Kilang akan dikeluarkan untuk setiap penghantaran. |

Tentang kita:
Kehadiran global GNEE menjangkau seluruh benua, membolehkan kami menghubungkan pembekal dan pembeli keluli dengan lancar. Rangkaian kami yang luas membolehkan kami mendapatkan produk keluli berkualiti tinggi daripada pengeluar terkemuka dan menghantarnya kepada pelanggan di pelbagai wilayah. Kami memahami bahawa setiap pasaran mempunyai keperluan yang unik dan kami memanfaatkan cerapan tempatan kami untuk menyesuaikan penyelesaian yang memenuhi permintaan khusus.

Persembahan pasukan:

Soalan Lazim:
S: Adakah anda pengilang?
J: Ya, kami adalah pengeluar. Kami mempunyai kilang sendiri dan syarikat kami sendiri. Saya percaya kita akan menjadi
pembekal yang paling sesuai untuk anda.
J: Tempoh pembayaran biasa kami ialah deposit 30 peratus, dan selebihnya berbanding B/L. L/C juga boleh diterima.
Cool tags: l 200 x 200 x 16 keluli tergelek panas sama sudut kaki, China l 200 x 200 x 16 keluli tergelek panas sudut sama kaki pengilang, pembekal, kilang, keluli struktur aloi rendah, S235JR S235J0 S235J2 Karbon Struktur Karbon Keluli, Sudut keluli slotted, Sudut kanan keluli, keluli struktur aloi, E335 E360 Sudut Besi Keluli


