L 160 x 160 x 17 Keluli Gelek Panas Sudut Kaki Sama
Istilah "gulungan panas" menunjukkan bahawa keluli dibentuk semasa ia berada pada suhu tinggi, yang menjadikannya lebih mudah ditempa dan lebih mudah dibentuk. Proses ini boleh memberikan keluli tekstur permukaan sedikit kasar disebabkan oleh haba dan bergolek, tetapi ia biasanya tidak membimbangkan dalam aplikasi di mana estetika bukan tumpuan utama.
| Jawatan | G | H=B | t | r1 | r2 | Luas Keratan mm²x10m² |
| L 160 x 160 x 17 | 40,7 | 160 | 17 | 17 | 8,5 | 51,8 |
L 160 x 160 x 17 Keluli Gelek Panas Sudut Sama Kaki Pengenalan produk:
| Nama Produk | L 160 x 160 x 17 Keluli Gelek Panas Sudut Kaki Sama |
| Standard | ASTM AISI JIS DNS GB dll |
| taip | Sama atau Tidak Sama |
| Saiz | 20mm*20mm--300mm*300mm atau keperluan pelanggan |
| Ketebalan | 2.5mm--30mm, atau keperluan pelanggan |
| Panjang | 3m-12m atau Disesuaikan |
| Permukaan | Bergalvani/keluli tahan karat/ keluli karbon |
| Teknik | Canai Sejuk/Celup Panas |
| Gred Keluli | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC SGHC SGCH 21,310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A,904L atau Keperluan Pelanggan |
| Penghantaran | 5-15 Hari |
| Pakej | Tandard Seaway Packing, Kes kayu juga boleh disediakan |
| MOQ | 1 tan |
| Terma pembayaran | 30 peratus TT ditambah 70 peratus Baki |
| Toleransi | ±1 peratus |
| Memuatkan Port | China mana-mana pelabuhan |
| Pemeriksaan | Sijil Pemeriksaan Kilang akan dikeluarkan untuk setiap penghantaran. |

Tentang kita:
Kualiti adalah asas kepada falsafah GNEE. Kami membekalkan produk keluli kami dengan teliti daripada pengeluar terkenal, memastikan mereka mematuhi piawaian industri tertinggi. Langkah kawalan kualiti yang ketat dilaksanakan pada setiap peringkat, daripada pemilihan hingga pengedaran, menjamin bahawa pelanggan kami hanya menerima produk terbaik.

Persembahan pasukan:

Soalan Lazim:
S: Adakah anda pengilang?
J: Ya, kami adalah pengeluar. Kami mempunyai kilang sendiri dan syarikat kami sendiri. Saya percaya kita akan menjadi
pembekal yang paling sesuai untuk anda.
A: Sambutan hangat. Sebaik sahaja kami mempunyai jadual anda, kami akan mengatur pasukan jualan profesional untuk membuat susulan kes anda.
Cool tags: l 160 x 160 x 17 keluli tergelek panas sama sudut kaki, China l 160 x 160 x 17 keluli tergelek panas sudut sama kaki pengilang, pembekal, kilang, keluli struktur aloi, keluli karbon, Keluli sudut struktur karbon, E295 E360 Besi sudut keluli, Sudut logam lembaran, Besi sudut struktur


