L 130 x 130 x 10 Keluli Gelek Panas Sudut Kaki Sama
Keluli sudut sama gelek panas digunakan secara meluas dalam aplikasi struktur kerana kekuatan, serba boleh dan keberkesanan kosnya. Ia boleh digunakan untuk membina bingkai, penyokong, pendakap dan komponen galas beban lain dalam bangunan, jambatan, menara dan pelbagai struktur. Ia juga digunakan dalam pembuatan untuk mencipta bahagian untuk mesin, peralatan dan kenderaan.
| Jawatan | G | H=B | t | r1 | r2 | Luas Keratan mm²x10m² |
| L 130 x 130 x 10 | 19,8 | 130 | 10 | 14 | 7,0 | 25,2 |
L 130 x 130 x 10 Keluli Gelek Panas Sudut Sama Kaki Pengenalan produk:
| Nama Produk | L 130 x 130 x 10 Keluli Gelek Panas Sudut Kaki Sama |
| Standard | ASTM AISI JIS DNS GB dll |
| taip | Sama atau Tidak Sama |
| Saiz | 20mm*20mm--300mm*300mm atau keperluan pelanggan |
| Ketebalan | 2.5mm--30mm, atau keperluan pelanggan |
| Panjang | 3m-12m atau Disesuaikan |
| Permukaan | Bergalvani/keluli tahan karat/ keluli karbon |
| Teknik | Canai Sejuk/Celup Panas |
| Gred Keluli | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC SGHC SGCH 21,310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A,904L atau Keperluan Pelanggan |
| Penghantaran | 5-15 Hari |
| Pakej | Tandard Seaway Packing, Kes kayu juga boleh disediakan |
| MOQ | 1 tan |
| Terma pembayaran | 30 peratus TT ditambah 70 peratus Baki |
| Toleransi | ±1 peratus |
| Memuatkan Port | China mana-mana pelabuhan |
| Pemeriksaan | Sijil Pemeriksaan Kilang akan dikeluarkan untuk setiap penghantaran. |

Tentang kita:
Dengan lebih sedekad setengah pengalaman, GNEE mempunyai tahap kepakaran yang tiada tandingan dalam sumber keluli, pengedaran dan logistik. Profesional berpengalaman kami mempunyai pemahaman yang komprehensif tentang pelbagai gred keluli, aplikasi dan spesifikasi, memastikan pelanggan kami menerima penyelesaian yang dibuat khusus yang memenuhi keperluan khusus mereka.

Persembahan pasukan:

Soalan Lazim:
S: Mengapa memilih kami?
A: Secara amnya ia adalah 7 hari jika kami mempunyai barangan yang tepat dalam stok kami. Jika tidak, ia akan mengambil masa sekitar 15-20 hari untuk menyediakan barang
penghantaran.
Cool tags: l 130 x 130 x 10 keluli tergelek panas sama sudut kaki, China l 130 x 130 x 10 keluli tergelek panas sudut sama kaki pengilang, pembekal, kilang, E295 E360 Besi sudut keluli, E360 Sudut Struktur, Sudut keluli struktur E360, S235JR Sudut Keluli, S275JR S275J0 S275J2 Sudut Sudut, Sudut kanan keluli


