L 100 x 100 x 10 Keluli Gelek Panas Sudut Kaki Sama
GNEE ialah sebuah syarikat perdagangan asing keluli profesional yang ditubuhkan selama 16 tahun. Kami mempunyai pasukan profesional dan boleh memberi anda perkhidmatan terbaik.Keluli sudut sama gelek panas ialah sejenis produk keluli struktur yang dihasilkan oleh keluli bergolek pada suhu tinggi. Ia dicirikan oleh keratan rentas berbentuk L, di mana kedua-dua kaki sudut adalah sama panjang. Ini mewujudkan sudut 90-darjah antara kaki.
| Jawatan | G | H=B | t | r1 | r2 | Luas Keratan mm²x10m² |
| L 100 x 100 x 10 | 15,0 | 100 | 10 | 12 | 6,0 | 19,2 |
L 100 x 100 x 10 Produk Sudut Kaki Sama Keluli Gelek Panas Pengenalan:
| Nama Produk | L 100 x 100 x 10 Keluli Gelek Panas Sudut Kaki Sama |
| Standard | ASTM AISI JIS DNS GB dll |
| taip | Sama atau Tidak Sama |
| Saiz | 20mm*20mm--300mm*300mm atau keperluan pelanggan |
| Ketebalan | 2.5mm--30mm, atau keperluan pelanggan |
| Panjang | 3m-12m atau Disesuaikan |
| Permukaan | Bergalvani/keluli tahan karat/ keluli karbon |
| Teknik | Canai Sejuk/Celup Panas |
| Gred Keluli | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC SGHC SGCH 21,310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A,904L atau Keperluan Pelanggan |
| Penghantaran | 5-15 Hari |
| Pakej | Tandard Seaway Packing, Kes kayu juga boleh disediakan |
| MOQ | 1 tan |
| Terma pembayaran | 30 peratus TT ditambah 70 peratus Baki |
| Toleransi | ±1 peratus |
| Memuatkan Port | China mana-mana pelabuhan |
| Pemeriksaan | Sijil Pemeriksaan Kilang akan dikeluarkan untuk setiap penghantaran. |

Tentang kita:
Di GNEE, kami pakar dalam merapatkan jurang antara bekalan keluli dan permintaan merentasi sempadan antarabangsa. Rangkaian komprehensif produk keluli berkualiti tinggi kami memenuhi pelbagai industri termasuk pembinaan, pembuatan, infrastruktur, tenaga dan banyak lagi. Dengan pemahaman yang bijak tentang arah aliran pasaran dan teknologi termaju, kami menawarkan penyelesaian yang bukan sahaja relevan tetapi juga transformatif untuk perniagaan anda.

Lawatan pelanggan:

Soalan Lazim:
S: Mengapa memilih kami?
S: Bolehkah kami melawat kilang anda?
A: Dialu-alukan. Sebaik sahaja kami mempunyai jadual anda, kami akan mengatur pasukan jualan profesional untuk membuat susulan kes anda.
A: Ya. Sila hubungi kami untuk butiran lanjut berbincang.
Cool tags: l 100 x 100 x 10 keluli tergelek panas sama sudut kaki, China l 100 x 100 x 10 keluli tergelek panas sama sudut kaki pengilang, pembekal, kilang, keluli sudut karbon, Stee struktur aloi rendah, S235JR Sudut Keluli, S355JR S355J0 S355J2 Keluli Sudut Struktural, Struktur keluli, Besi sudut struktur


